Lot - Occitanie: speelse woning (4 sk, 1 bk) met inpandig gasten/zomerverblijf op zeer rustige locatie zonder buren iets ten noorden van de rivier de Lot, gelegen midden op 4.800 m² op 5 kilometer van een fraai authentiek stadje met diverse voorzieningen
299.000
Speels gebouwde, degelijke woning uit 1992 in een aantrekkelijke zuidelijke bouwstijl op mooie, landelijke en zeer rustige plek zonder directe buren (eerste buurpand op 150 meter afstand hemelsbreed) en bijna een halve hectare grond met veel natuur en grenzend aan een bos. Dominante locatie hogerop met aangenaam uitzicht en niet ver van de rivier de Lot op 5 kilometers van het centrum van een sfeervol stadje met diverse voorzieningen. Een doodlopend weggetje loopt naar de oprijlaan die om het huis heen gaat. Vrijstaand bijgebouw en authentiek natuurstenen hutje (borie). 100% Privacy in en om de woning.
Het woonhuis (147 m² woonoppervlak) heeft op de begane grond een woonkamer van 27 m² met haard en tegelvloer, een keuken van 12 m² met tegelvloer, veranda van 7 m² met uitzicht, bergruimte (3 m²), 2 slaapkamers (12 en 11 m²) met inbouwkasten, een badkamer van 8 m² met o.a. hoekbad, douchecabine, 2 wastafels en tegelvloer. Separaat toilet. Groot overdekt terras over hele zijkant van de woning.
Op de verdieping (toegang via een houten binnentrap) is een overloop en nog eens 2 slaapkamers (12 en 10 m²) met houten vloer.
In de onderste verdieping bevindt zich een koel gasten/zomerverblijf met woonkamer van 22 m² met tegelvloer, slaaphoek, keuken van 12 m² met wasmachineaansluiting en tegelvloer, een kelder van 7 m² en een eigen badkamer met douche, wastafel en toilet. Inpandige voormalige garage.
Airconditioning (warm/koud), elektrische verwarming, dubbele beglazing en warmwaterboiler.
Een separaat stenen bijgebouw van 46 m² voor 2 voertuigen met een aangrenzende werkplaats/atelier van 18 m².
Een zeer geschikt huis voor rust- en ruimtezoekers in combinatie met comfortabel wonen in de prachtige Lot
Specificaties
Prijs: | 299.000 |
Referentie nummer: | 2122 |
Type huis: | Villa |
Gebied: | Lot |
Plaats: | Omg. Prayssac - Duravel |
Woonoppervlak: | 147 m2 |
Perceeloppervlak: | 4.875 m2 |
Bouwjaar: | 1992 |
Bijzonderheden: | Een prachtig op een heuvel gelegen, degelijk gebouwd woonhuis uit 1992 met bijgebouw op unieke plek zonder buren en inpandig gasten/zomerverblijf |
Recent bekeken
- 147 m2
- Ref nr. 2122