Lot - occitanie: statige stadsvilla (6 sk, 2 bk) met groot bijgebouw in twee woondelen, gelegen op 1.253 m² in een dynamisch marktstadje op loopafstand van het gezellige historische centrum met cafés, restaurants, winkeltjes en vlakbij treinstation
370.000
Ruime, speels gebouwde stadsvilla met gastenverblijf in 2 delen in groot bijgebouw en prachtig uitzicht over het stadje Gourdon, gelegen op een steenworp afstand van het levendige centrum. Er is van 260 m² woonoppervlak en een tuin van 1.253 m², deels ommuurd en met toegangshek. Het pand is goed onderhouden en verkeert in goede staat, het interieur is vintage. Het huis zelf bestaat uit drie niveaus, elk met royale ruimtes.
Indeling stadsvilla met op de begane grond een entree van 20 m², separaat toilet, een woonkamer van 30 m² met schouw/haard, goed uitgeruste keuken van 18 m², een kantoorruimte van 12 m², twee ruime slaapkamers (17 en 14 m²) en een moderne badkamer van 6 m².
De verdieping biedt een overloop van 10 m², vier ruime slaapkamers (12, 14, 16 en 21 m²), een goed ingerichte badkamer met onder meer een douche, wastafel en verwarmd handdoekenrek. Separaat toilet.
De onderverdieping heeft een ontspanningsruimte van 35 m², een garage van 40 m² voor twee auto's en extra opslag/kelderruimtes (31, 15 en 9 m²).
Verder bevindt zich in de tuin een groot, vrijstaand bijgebouw dat is opgedeeld in twee wooneenheden, perfect als gastenverblijf of voor de verhuur. Appartement 1 bestaand uit een kleine woonkamer (13 m²), keuken (13 m²), slaapkamer (13 m²) en badkamer (5 m²). Het tweede appartement is iets kleiner. Beide appartementen eigen toegang met terras. Onder de appartementen zit nog een garage aan de straatkant.
Energielabel D (verbruik).
Voor liefhebbers van wonen in het Franse leven met vele voorzieningen op loopafstand
Specificaties
Prijs: | 370.000 |
Referentie nummer: | 385691 |
Type huis: | Karakteristiek huis |
Gebied: | Lot |
Plaats: | Omg. Gourdon |
Woonoppervlak: | 260 m2 |
Perceeloppervlak: | 1.253 m2 |
Bouwjaar: | 1980 |
Bijzonderheden: | Ligging aan rustige straat met buren rondom, op loopafstand van centrum en openbaar vervoer |
Recent bekeken
- 260 m2
- Ref nr. 385691