Cookie- en privacyverklaring

Wij maken op deze website gebruik van cookies om het gebruik van de website te vergemakkelijken, de prestaties en gebruikerservaring te verbeteren en de relevantie van het aanbod op deze website en op websites van derden te verhogen.

Lees onze cookieverklaring

Ja, ik accepteer
Nee, ik weiger
ENEN FRFR
  • Home
  • Woningaanbod
  • informatie
  • Nieuws
  • Over B&D France
  • Zoekopdracht
  • Contact
    • Talen:

    • ENEN
    • FRFR
  • Home
  • Woningaanbod
  • informatie
  • Nieuws
  • Over B&D France
  • Zoekopdracht
  • Contact
  • Homepagina
  • Woningen
  • Lot - Occitanie: in de prachtige ...
Terug naar zoekresultaat
  • Ref. nummer: 2163
  • 3.745 M2
  • 202 M2
  • 499.000
  • Specificaties

    Specificaties

    Prijs: 499.000
    Referentie nummer: 2163
    Type huis: Villa
    Gebied: Lot
    Plaats: Omg. Cahors - Puy L'Évêque
    Woonoppervlak: 202 m2
    Perceeloppervlak: 3.745 m2
    Bouwjaar: 1990
    Bijzonderheden:
    Onder architectuur gebouwd en op loopafstand van voorzieningen
    Informatie aanvragen
B&D France 2162 Lot (11).jpg
B&D France 2162 Lot (42).jpg
B&D France 2162 Lot (8).jpg
B&D France 2162 Lot (10).jpg
B&D France 2162 Lot (73).jpg
B&D France 2162 Lot (78).jpg
photo_54a8dfd8a50a3bece3790643766610c0.jpg
B&D France 2162 Lot (76).jpg
B&D France 2162 Lot (1).jpg
B&D France 2162 Lot (5).jpg
B&D France 2162 Lot (6).jpg
B&D France 2162 Lot (4).jpg
B&D France 2162 Lot (22).jpg
B&D France 2162 Lot (18).jpg
B&D France 2162 Lot (35).jpg
B&D France 2162 Lot (33).jpg
B&D France 2162 Lot (40).jpg
B&D France 2162 Lot (43).jpg
B&D France 2162 Lot (44).jpg
B&D France 2162 Lot (45).jpg
B&D France 2162 Lot (49).jpg
B&D France 2162 Lot (52).jpg
B&D France 2162 Lot (53).jpg
B&D France 2162 Lot (54).jpg
B&D France 2162 Lot (55).jpg
B&D France 2162 Lot (58).jpg
B&D France 2162 Lot (26).jpg
B&D France 2162 Lot (29).jpg
B&D France 2162 Lot (11).jpg
B&D France 2162 Lot (42).jpg
B&D France 2162 Lot (8).jpg
B&D France 2162 Lot (10).jpg
B&D France 2162 Lot (73).jpg
B&D France 2162 Lot (78).jpg
photo_54a8dfd8a50a3bece3790643766610c0.jpg
B&D France 2162 Lot (76).jpg
B&D France 2162 Lot (1).jpg
B&D France 2162 Lot (5).jpg
B&D France 2162 Lot (6).jpg
B&D France 2162 Lot (4).jpg
B&D France 2162 Lot (22).jpg
B&D France 2162 Lot (18).jpg
B&D France 2162 Lot (35).jpg
B&D France 2162 Lot (33).jpg
B&D France 2162 Lot (40).jpg
B&D France 2162 Lot (43).jpg
B&D France 2162 Lot (44).jpg
B&D France 2162 Lot (45).jpg
B&D France 2162 Lot (49).jpg
B&D France 2162 Lot (52).jpg
B&D France 2162 Lot (53).jpg
B&D France 2162 Lot (54).jpg
B&D France 2162 Lot (55).jpg
B&D France 2162 Lot (58).jpg
B&D France 2162 Lot (26).jpg
B&D France 2162 Lot (29).jpg

Lot - Occitanie: in de prachtige vallei van de rivier de Lot ligt deze onder architectuur gebouwde, gerenoveerde strakke villa met toren, verwarmd zwembad van 8 bij 4 meter met poolhouse en 3.745 m² omheinde tuin in de bebouwde kom van authentiek stadje

499.000


In de dorpskern op loopafstand van voorzieningen en toch op een rustig en weelderig plekje ligt deze ruime, onder architectuur ontworpen villa van 202 m² woonoppervlak. Het geheel verkeert in goede staat en is tussen 2018 en 2025 gerenoveerd. Gelegen in het hart van een middeleeuws dorp in de regio Lot, op loopafstand van de winkels, bars en restaurants. De stadjes Puy-l'Évêque en Prayssac liggen op minder dan 10 minuten rijden. De woning heeft twee ingangen, elk met een poort op zonne-energie en op afstand bedienbaar. Volledig omheinde en aangelegde tuin van 3.745 m². 

Indeling met op de begane grond een grote entree/hal (8 m²), separaat gastentoilet, ruimtelijke woonkamer van 40 m² met een hoog plafond, open haard (inbouw), volledig uitgeruste open keuken, bar van 7 m², hoofdslaapkamer van 22 m² met ensuite badkamer, twee slaapkamers (13 m² en 11 m²) en gedeelde tweede badkamer. Wasruimte/buanderie van 19 m² en een werkplaats/atelier van 14 m². Voldoende opbergruimte in elke kamer.

Verdieping in de toren met een mooie ruimte van 30 m², ideaal voor het creëren van extra woonruimte

Omkeerbare airconditioning/verwarming (verwarming in de winter/koeling in de zomer), alle kamers beneden zijn volledig betegeld (bovenverdieping heeft een parketvloer), dubbele beglazing/elektrische rolluiken en horren . Aangesloten op de riolering

Een prachtig verwarmd zoutwaterzwembad van 8 bij 4 meter met poolhouse, douche op zonne-energieen twee mooie terrassen. Petanquebaan. Carport en meerdere parkeerplaatsen

In goede staat en werkzaamheden uitgevoerd tussen 2018 en 2025

Specificaties

Prijs: 499.000
Referentie nummer: 2163
Type huis: Villa
Gebied: Lot
Plaats: Omg. Cahors - Puy L'Évêque
Woonoppervlak: 202 m2
Perceeloppervlak: 3.745 m2
Bouwjaar: 1990
Bijzonderheden:
Onder architectuur gebouwd en op loopafstand van voorzieningen
Informatie aanvragen

Specificaties

Prijs: 499.000
Referentie nummer: 2163
Type huis: Villa
Gebied: Lot
Plaats: Omg. Cahors - Puy L'Évêque
Woonoppervlak: 202 m2
Perceeloppervlak: 3.745 m2
Bouwjaar: 1990
Bijzonderheden: Onder architectuur gebouwd en op loopafstand van voorzieningen
Deel dit aanbod:
Informatie aanvragen Afdrukken

Recent bekeken

Lot - Occitanie: in de prachtige ...

Lot
  • 202 m2
  • Ref nr. 2163

Omg. Cahors - Puy L'Évêque



Contactinformatie

  • Zuiderzeestraatweg Oost 71
    8081 LB Elburg / Nederland
  • (+31) (0) 525 - 68 44 88
  • info@bdfrance.nl

Nieuw in de verkoop

  • Onder architectuur gebouwd en op ... >

  • Goed energielabel en nieuwe fosse ... >

  • Bouwjaar eind 2025, energielabel A/A ... >

All rights reserved BDFrance©