Lot - Occitanie: in de prachtige vallei van de rivier de Lot ligt deze onder architectuur gebouwde, gerenoveerde strakke villa met toren, verwarmd zwembad van 8 bij 4 meter met poolhouse en 3.745 m² omheinde tuin in de bebouwde kom van authentiek stadje
499.000
In de dorpskern op loopafstand van voorzieningen en toch op een rustig en weelderig plekje ligt deze ruime, onder architectuur ontworpen villa van 202 m² woonoppervlak. Het geheel verkeert in goede staat en is tussen 2018 en 2025 gerenoveerd. Gelegen in het hart van een middeleeuws dorp in de regio Lot, op loopafstand van de winkels, bars en restaurants. De stadjes Puy-l'Évêque en Prayssac liggen op minder dan 10 minuten rijden. De woning heeft twee ingangen, elk met een poort op zonne-energie en op afstand bedienbaar. Volledig omheinde en aangelegde tuin van 3.745 m².
Indeling met op de begane grond een grote entree/hal (8 m²), separaat gastentoilet, ruimtelijke woonkamer van 40 m² met een hoog plafond, open haard (inbouw), volledig uitgeruste open keuken, bar van 7 m², hoofdslaapkamer van 22 m² met ensuite badkamer, twee slaapkamers (13 m² en 11 m²) en gedeelde tweede badkamer. Wasruimte/buanderie van 19 m² en een werkplaats/atelier van 14 m². Voldoende opbergruimte in elke kamer.
Verdieping in de toren met een mooie ruimte van 30 m², ideaal voor het creëren van extra woonruimte
Omkeerbare airconditioning/verwarming (verwarming in de winter/koeling in de zomer), alle kamers beneden zijn volledig betegeld (bovenverdieping heeft een parketvloer), dubbele beglazing/elektrische rolluiken en horren . Aangesloten op de riolering
Een prachtig verwarmd zoutwaterzwembad van 8 bij 4 meter met poolhouse, douche op zonne-energieen twee mooie terrassen. Petanquebaan. Carport en meerdere parkeerplaatsen
In goede staat en werkzaamheden uitgevoerd tussen 2018 en 2025
Specificaties
| Prijs: | 499.000 |
| Referentie nummer: | 2163 |
| Type huis: | Villa |
| Gebied: | Lot |
| Plaats: | Omg. Cahors - Puy L'Évêque |
| Woonoppervlak: | 202 m2 |
| Perceeloppervlak: | 3.745 m2 |
| Bouwjaar: | 1990 |
| Bijzonderheden: | Onder architectuur gebouwd en op loopafstand van voorzieningen |
Recent bekeken
- 202 m2
- Ref nr. 2163