Lot: zeer bijzonder en enorm sfeervol; mooi gerestaureerd, natuurstenen eeuwenoud woonhuis met karakter, groot zwembad, schuur van 200 m² en bijgebouwen op een terrein van ruim 3 hectare; paradijs op aarde
490.000
Indeling woonhuis o.a. een grote kelder in onderverdieping.
Woonverdieping bereikbaar via natuurstenen trap met toegang tot terras, grote eetkamer met keuken (ca. 48 m²), haard en houtbrander en toegang tot het terras, overloop, woonkamer met haard (ca. 40 m²) en houtbrander, badkamer en een toilet.
Tweede etage met vier slaapkamers en een badkamer.
Elektrische verwarming.
In de tuin ligt een zwembad van ca. 11x5 meter en er staat een grote natuurstenen schuur (ruim 200 m²).
Daarnaast een schuurtje met broodoven, atelier en stalletjes.
Het terrein bestaat uit weide, bos, een vijver en er is een boomgaard met ruim 20 fruitbomen.
Gelegen op zo'n 4 kilometer van Puy-l'Évêque, de rivier de Lot met strandjes en ca. 6 kilometer van het gezellige Prayssac. De stad Cahors ligt op zo'n 30 kilometer afstand.
Specificaties
Prijs: | 490.000 |
Referentie nummer: | 1762.17 |
Type huis: | Karakteristiek huis |
Gebied: | Lot |
Plaats: | Omg. Puy-l'Évêque / Prayssac |
Woonoppervlak: | 230 m2 |
Perceeloppervlak: | 30.481 m2 |
Bouwjaar: | 1800 |
Bijzonderheden: | Rustig gelegen, karakteristiek woonhuis in goede staat! Paradijselijke locatie |
Recent bekeken
- 230 m2
- Ref nr. 1762.17