Lot (Quercy blanc): authentiek woonhuis uit de 17/18e eeuw in uitstekende staat, met bijgebouwen en een terrein van ca. 2,8 hectare
380.000
Rustig gelegen in de Quercy Blanc, authentiek woonhuis uit de 17e/18e eeuw, gebouwd in de stijl van de streek en geheel gerenoveerd op een terrein van 2,8 hectare.
Het huis is gebouwd op twee prachtige gewelfde kelders en heeft verder een grote keuken van 21m².
Een grote woonkamer van 45m² met antieke stenen open haard met een Noorse houtkachel, een hal met meterkast, een badkamer met inloopdouche, een slaapkamer en een apart toilet.
Op de verdieping een mezzanine van 20m ², twee grote kamers van 20m ² voorzien van airconditioning en een badkamer met douche en toilet.
Buiten, aan de ene kant van de binnenplaats een broodoven in perfecte staat in een mooi vertrek betegeld in de oude stijl, nog een groot vertrek met een overdekt terras, een garage en een houten schuur die ook kan dienen als garage.
Aan de andere kant staat een grote schuur om nader in te richten, met elektriciteit en wateraansluitingen al aanwezig.
Separaat op zo'n 80 meter van het huis, gescheiden door een pad, ligt een afsluitbare boerenschuur van 200 m2 met water en elektriciteit.
Het geheel ligt op 2,8 ha grond bestaande uit gazon en twee natuurlijke weilanden.
Verwarming d.m.v. stookolie met een recente ketel. Het dak en de isolatie zijn vernieuwd. De septic tank is in juli 2018 gecontroleerd en voldeed op dat moment aan de geldende normen.
In Quercy Blanc, zeer rustig gelegen op ca. 6 km van Montcuq.
Veel mogelijkheden voor dit charmante en karakteristieke geheel.
Specificaties
Prijs: | 380.000 |
Referentie nummer: | 1861.19 |
Type huis: | Karakteristiek huis |
Gebied: | Lot |
Plaats: | Omg. Montcuq |
Woonoppervlak: | 165 m2 |
Perceeloppervlak: | 28.000 m2 |
Bijzonderheden: | Veel mogelijkheden voor dit charmante, karakteristieke geheel in de Lot |
Recent bekeken
- 165 m2
- Ref nr. 1861.19